Weekbrief 10 - 2018

voorblad
24-03-2018 KinderBingo
07-04-2018 OPZOMEREN
20-04-2018 OPENINGSAVOND CRICKET SEIZOEN
ad01.jpg
Dave Roozen krijgt jubileumshirt
dave-roozen-krijgt-jubileumshirt (7407) afbeelding

Dave Roozen heeft uit handen van de nieuwe voorzitter Zoran Nikolic een jubileumshirt met een toepasselijk nummer gekregen ivm het spelen van zijn 300ste competitiewedstrijd voor Excelsior'20 die Dave twee weken geleden speelde tegen Oliveo.

Het clubrecord staat op naam van Arne Clarijs met 330.

Gefeliciteerd, Dave!

Foto's
ad02.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Terrein Uitslag Wed. nr.
Excelsior'20 JO19-1 - TOGB JO19-2 1e klasse - 4 10-03-2018 14:00 thuis 153060
AGE-GGK JO19-1 - Excelsior'20 JO19-2 3e klasse - 7 10-03-2018 14:30 uit 122014
DVC JO17-1 - Excelsior'20 JO17-1 1e klasse - 4 10-03-2018 11:30 uit 148515
Excelsior'20 JO17-2 - DSO JO17-3 3e klasse - 3 10-03-2018 11:30 thuis 154524
Excelsior'20 JO17-3 - VFC JO17-6 5e klasse - 10 10-03-2018 14:00 thuis 147726
Soccer Boys JO17-4 - Excelsior'20 JO17-4 6e klasse - 4 10-03-2018 14:30 uit 147734
Excelsior'20 JO15-1 - Wilhelmus JO15-1 1e klasse - 2 prom 10-03-2018 12:00 thuis 148605
Excelsior'20 JO15-2 - VFC JO15-2 3e klasse - 10 10-03-2018 10:00 thuis 119681
Zwaluwen JO15-3 - Excelsior'20 JO15-3 3e klasse - 11 10-03-2018 15:00 uit 138747
Blijdorp JO15-3 - Excelsior'20 JO15-4 5e klasse - 13 10-03-2018 12:40 uit 138955
Victoria'04 JO15-2 - Excelsior'20 JO15-5 4e klasse - 2 10-03-2018 09:00 uit 122604
Spartaan'20 JO13-4 - Excelsior'20 JO13-1 1e klasse - 1 prom 10-03-2018 13:45 uit 1 - 2 127363
Neptunus-Schiebroek JO13-1 - Excelsior'20 JO13-2 2e klasse - 1 10-03-2018 08:30 uit 121705
Excelsior'20 JO13-3 - Maasdijk JO13-2 5e klasse - 5 10-03-2018 08:30 thuis 2 - 3 137924
Excelsior'20 JO13-4 - Leonidas JO13-3 6e klasse - 5 10-03-2018 10:00 thuis 125996
Hermes DVS JO13-2 - Excelsior'20 JO13-5 8e klasse - 4 10-03-2018 08:30 uit 146908
Excelsior'20 JO13-6 - Berkel JO13-5 8e klasse - 8 10-03-2018 10:00 thuis 138352
Excelsior'20 JO11-1 - VDL JO11-1 1e klasse - 4 10-03-2018 09:45 thuis 136983
Excelsior M JO11-2 - Excelsior'20 JO11-2 2e klasse - 1 10-03-2018 08:30 uit 154034
Hermes DVS JO11-2 - Excelsior'20 JO11-3 5e klasse - 7 10-03-2018 08:30 uit 144802
VDL JO11-2 - Excelsior'20 JO11-4 4e klasse - 1 10-03-2018 09:00 uit 5 - 3 125637
PPSC JO11-2 - Excelsior'20 JO11-5 8e klasse - 8 10-03-2018 08:45 uit 119195
Excelsior'20 JO11-6 - Excelsior M JO11-4 6e klasse - 3 10-03-2018 08:30 thuis 149148
Excelsior'20 JO11-7 - Oliveo JO11-6 7e klasse - 9 10-03-2018 09:45 thuis 137434
Excelsior'20 JO11-8 - Brielle JO11-7G 7e klasse - 16 10-03-2018 08:30 thuis 129017
Maense JO8-1 - Excelsior'20 JO8-1 1e klasse - 6 10-03-2018 08:30 uit 120210
Excelsior'20 JO8-2 - Nieuwerkerk JO8-6 1e klasse - 12 10-03-2018 09:45 thuis 127703
Excelsior'20 JO8-3 - Kethel Spaland JO8-4 3e klasse - 8 10-03-2018 08:45 thuis 148896
Excelsior'20 JO8-4 - Smitshoek JO8-5 2e klasse - 3 10-03-2018 10:45 thuis 136323
Kethel Spaland JO9-1 - Excelsior'20 JO9-1 Hoofdklasse - 3 10-03-2018 08:30 uit 128502
Excelsior'20 JO9-2 - Sparta (AV) JO9-1 2e klasse - 1 10-03-2018 10:45 thuis 146060
Excelsior'20 JO9-3 - FC 's-Gravenzande JO9-3 3e klasse - 5 10-03-2018 08:45 thuis 146008
Poortugaal JO9-3 - Excelsior'20 JO9-4 6e klasse - 4 10-03-2018 08:30 uit 122353
CWO JO9-2 - Excelsior'20 JO9-5 7e klasse - 1 10-03-2018 09:30 uit 118274
UDO JG1 - Excelsior'20 JG1 1e klasse - 1 10-03-2018 09:15 uit 156251
Zuidland JG1G - Excelsior'20 JG2 2e klasse - 1 10-03-2018 08:30 uit 156267
ESTO JG2 - Excelsior'20 JG3 3e klasse - 1 10-03-2018 09:40 uit 156298
Excelsior'20 1 - WCR 1 2e klasse - D 11-03-2018 14:00 thuis 26126
Excelsior'20 2 - Oliveo 2 Hoofdklasse - A 11-03-2018 11:00 thuis 27128
Excelsior'20 3 - Delft 2 2e klasse - D 11-03-2018 12:30 thuis 26958
Full Speed 5 - Excelsior'20 4 3e klasse - E 11-03-2018 14:00 uit 26507
RVC '33 2 - Excelsior'20 5 3e klasse - C 11-03-2018 11:45 uit 27312
Olympia U23 - Excelsior'20 O23 06-03-2018 20:00 uit
Excelsior'20 (za) 1 - CION 5 7e klasse - 13 10-03-2018 14:00 thuis 80154
FC 's-Gravenzande 17 - Excelsior'20 (za) 2 8e klasse - 11 10-03-2018 12:45 uit 80707
ad03.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Aanwezig Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Zestienhoven JO19-1 - Excelsior'20 JO19-1 1e klasse - 4 17-03-2018 16:00 n.t.b. uit C.A. Cornelissen 153043
Excelsior'20 JO19-2 - Hermes DVS JO19-1 3e klasse - 7 17-03-2018 11:30 10:45 thuis Remko Dijkmans 122031
Excelsior'20 JO17-1 - SVV JO17-1 1e klasse - 4 17-03-2018 14:00 n.t.b. thuis R. Twigt 148553
Vitesse Delft JO17-1 - Excelsior'20 JO17-2 3e klasse - 3 17-03-2018 11:00 09:45 uit 154500
VDL JO17-2 - Excelsior'20 JO17-3 5e klasse - 10 17-03-2018 12:00 10:45 uit 147677
Excelsior'20 JO17-4 - BVCB JO17-6 6e klasse - 4 17-03-2018 12:00 11:15 thuis Jeroen Barneveld 147770
Foreholte JO15-1 - Excelsior'20 JO15-1 1e klasse - 2 prom. 17-03-2018 15:15 n.t.b. uit M. Witte 148649
AGE-GGK JO15-1 - Excelsior'20 JO15-2 3e klasse - 10 17-03-2018 10:30 09:15 uit 119694
Excelsior'20 JO15-3 - VFC JO15-3 3e klasse - 11 17-03-2018 10:00 09:15 thuis Mario Snieder 138739
Excelsior'20 JO15-4 - Hillegersberg JO15-3 5e klasse - 13 17-03-2018 14:30 13:45 thuis Rene Lubach 138946
Excelsior'20 JO15-5 - Hermes DVS JO15-2 4e klasse - 2 17-03-2018 10:00 09:15 thuis Preveen Bahadoer 122586
Excelsior'20 JO13-1 - Rozenburg JO13-1 1e klasse - 1 prom. 17-03-2018 12:45 n.t.b. thuis Maurice de Bliek 127339
Excelsior'20 JO13-2 - Hermes DVS JO13-1 2e klasse - 1 17-03-2018 08:30 07:45 thuis Mike Wigman 121646
VDL JO13-2 - Excelsior'20 JO13-3 5e klasse - 5 17-03-2018 10:30 09:15 uit 137930
Rozenburg JO13-4 - Excelsior'20 JO13-4 6e klasse - 5 17-03-2018 08:30 07:15 uit 126027
Excelsior'20 JO13-5 - Kethel Spaland JO13-5 8e klasse - 4 17-03-2018 08:30 07:45 thuis Coen Borsboom 146882
Neptunus-Schiebroek JO13-3 - Excelsior'20 JO13-6 8e klasse - 8 17-03-2018 08:30 07:15 uit 138397
VFC JO11-1 - Excelsior'20 JO11-1 1e klasse - 4 17-03-2018 08:30 07:30 uit 137002
Excelsior'20 JO11-2 - Hermes DVS JO11-1 2e klasse - 1 17-03-2018 08:30 08:00 thuis Tom Post 154018
Excelsior'20 JO11-3 - Kethel Spaland JO11-3 5e klasse - 7 17-03-2018 09:45 09:15 thuis Anton de Rouw 144763
Excelsior'20 JO11-4 - Zwaluwen JO11-2 4e klasse - 1 17-03-2018 08:30 08:00 thuis Mari Dingenouts 125631
Excelsior'20 JO11-5 - VFC JO11-11 8e klasse - 8 17-03-2018 09:45 09:15 thuis Sven Groen 119149
VFC JO11-6 - Excelsior'20 JO11-6 6e klasse - 3 17-03-2018 11:00 10:00 uit 149176
Zoetermeer JO11-8 - Excelsior'20 JO11-7 7e klasse - 9 17-03-2018 08:30 07:30 uit 137469
VFC JO11-10 - Excelsior'20 JO11-8 7e klasse - 16 17-03-2018 11:00 10:00 uit 129031
Excelsior'20 JO8-1 - Rozenburg JO8-1 1e klasse - 6 17-03-2018 10:00 09:30 thuis 120225
Egelant.Boys JO8-1 - Excelsior'20 JO8-3 3e klasse - 8 17-03-2018 09:00 08:00 uit 148915
HBSS JO8-1 - Excelsior'20 JO8-4 2e klasse - 3 17-03-2018 08:30 07:45 uit 136339
Excelsior'20 JO9-1 - BVCB JO9-1 Hoofdklasse - 3 17-03-2018 08:45 08:15 thuis 128535
GLZ Delfshaven JO9-1 - Excelsior'20 JO9-2 2e klasse - 1 17-03-2018 10:30 09:45 uit 146078
MSV '71 JO9-1 - Excelsior'20 JO9-3 3e klasse - 5 17-03-2018 09:00 08:00 uit 146020
Excelsior'20 JO9-4 - Oude Maas JO9-2 6e klasse - 4 17-03-2018 08:45 08:15 thuis 122339
Excelsior'20 JO9-5 - Zwaluwen JO9-3 7e klasse - 1 17-03-2018 10:00 09:30 thuis 118257
Excelsior'20 JG1 - Smitshoek JG1 1e klasse - 1 17-03-2018 11:30 11:00 thuis 156248
DVSU JG2G - Excelsior'20 JG2 2e klasse - 1 17-03-2018 12:45 11:15 uit 156257
Erasmus JG1 - Excelsior'20 JG3 3e klasse - 1 17-03-2018 10:30 09:15 uit 156295
Laakkwart. 2 - Excelsior'20 2 Hoofdklasse - A 18-03-2018 11:30 n.t.b. uit R. Lochtenberg 27833
Excelsior'20 4 - VEP 3 3e klasse - E 18-03-2018 11:00 10:15 thuis 27227
Excelsior'20 5 - DONK 3 3e klasse - C 18-03-2018 11:00 10:15 thuis P. van de Meer 26599
Egelant.Boys 3 - Excelsior'20 (za) 1 7e klasse - 13 17-03-2018 14:45 13:30 uit 81865
ad04.jpg
ad05.jpg
ad06.jpg
ad07.jpg