Weekbrief 12 - 2018

voorblad
07-04-2018 OPZOMEREN
20-04-2018 OPENINGSAVOND CRICKET SEIZOEN
ad01.jpg
Mannen van de Vrijdag uit winterslaap!

De Mannen van de Vrijdag, het illustere gezelschap oude heren, dat vrijdagavonden gebruikt als goede reden om een potje te cricketen en een biertje te drinken, zijn weer ontwaakt. Bijna zomertijd, stijgende temperaturen en steeds meer berichten in de media. Dan gaat het kriebelen. Vandaar dat wij tegenstanders zoeken voor een amusante vrijdagavond met sportief vertier met een drankje en een hapje na afloop. De eerste tegenstander staat al te popelen onder leiding van de immer enthousiaste Louis van Dalen.

Interesse? Stuur een mailtje naar ruuddeleede@hotmail.com!:

Voorjaarsklaverjassen op vrijdag 01 juni 2018
voorjaarsklaverjassen-op-vrijdag-01-juni-2018 (7430) afbeelding

Beste klaverjasser,

Door drukke werkzaamheden mijnerzijds is het paasklaverjassen niet op de agenda gekomen.

Nu willen wij voorjaarsklaverjassen organiseren op onderstaande datum.

Ook willen wij de begin tijd vervroegen naar aanwezig 19:00 uur en beginnen om 19:30 uur.

U kunt zich vanaf nu inschrijven voor het klaverjassen op vrijdag 01 juni 2018.

Als u zorgt voor een goed humeur, dan zorgen wij voor lekkere hapjes.

Ook is er waarschijnlijk weer een tombola met als hoofdprijs een ...........

Inschrijving is per koppel en de kosten zijn 7,50 pp, dus 15 euro per koppel.

Zegt het voort...........

Opbrengst gaat naar het J.A.C. (Jeugd Activiteiten Commissie)

U kunt zich per koppel opgeven door een mailtje te sturen naar het volgende adres:

h.plugge@erasmusmc.nl

M.v.g.

Hennie Plugge

banner 0
ad02.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Terrein Uitslag Wed. nr.
Zwaluwen JO19-3 - Excelsior'20 JO19-2 3e klasse - 7 24-03-2018 16:45 uit 122012
MVV '27 JO17-1 - Excelsior'20 JO17-1 1e klasse - 4 24-03-2018 15:00 uit 148526
Excelsior'20 JO17-2 - Zwaluwen JO17-3 3e klasse - 3 24-03-2018 11:30 thuis 154527
TOGB JO17-8 - Excelsior'20 JO17-3 5e klasse - 10 24-03-2018 15:45 uit 147686
Excelsior'20 JO17-4 - Zoetermeer JO17-7 6e klasse - 4 24-03-2018 12:00 thuis 147773
Spartaan'20 JO15-3 - Excelsior'20 JO15-1 1e klasse - 2 prom. 24-03-2018 11:15 uit 148614
Excelsior'20 JO15-2 - Wippolder JO15-3 3e klasse - 10 24-03-2018 10:00 thuis 119684
Rijnm/Hgvl.Sp. JO15-1 - Excelsior'20 JO15-3 3e klasse - 11 24-03-2018 10:00 uit 138763
Excelsior'20 JO15-4 - BVCB JO15-7 5e klasse - 13 24-03-2018 14:30 thuis 138949
Excelsior'20 JO15-5 - SVV JO15-2 4e klasse - 2 24-03-2018 14:00 thuis 122588
Excelsior'20 JO13-1 - De Betrokken Spartaan JO13-1 1e klasse - 1 prom. 24-03-2018 10:00 thuis 127341
Excelsior'20 JO13-2 - VOC JO13-2 2e klasse - 1 24-03-2018 08:30 thuis 121647
Kethel Spaland JO13-3 - Excelsior'20 JO13-3 5e klasse - 5 24-03-2018 08:30 uit 2 - 3 137946
SEP JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4 6e klasse - 5 24-03-2018 13:00 uit 126009
VDL JO13-3 - Excelsior'20 JO13-5 8e klasse - 4 24-03-2018 12:00 uit 146886
Excelsior'20 JO13-6 - Capelle JO13-5 8e klasse - 8 24-03-2018 11:30 thuis 138348
Excelsior'20 JO11-1 - Zwaluwen JO11-1 1e klasse - 4 24-03-2018 09:45 thuis 136982
Rotterdam United JO11-1 - Excelsior'20 JO11-2 2e klasse - 1 24-03-2018 11:00 uit 154029
Excelsior'20 JO11-3 - De Betrokken Spartaan JO11-2 5e klasse - 7 24-03-2018 09:45 thuis 144765
Excelsior'20 JO11-4 - HBSS JO11-1 4e klasse - 1 24-03-2018 08:30 thuis 0 - 4 125629
Hermes DVS JO11-5 - Excelsior'20 JO11-5 8e klasse - 8 24-03-2018 08:30 uit 119212
Excelsior'20 JO11-6 - Zestienhoven JO11-5 6e klasse - 3 24-03-2018 08:30 thuis 149150
VVOR JO11-5 - Excelsior'20 JO11-7 7e klasse - 9 24-03-2018 13:00 uit 137430
Kethel Spaland JO11-5 - Excelsior'20 JO11-8 7e klasse - 16 24-03-2018 08:30 uit 129037
VFC JO8-2 - Excelsior'20 JO8-1 1e klasse - 6 24-03-2018 09:45 uit 120247
Excelsior'20 JO8-2 - SVV JO8-2 1e klasse - 12 24-03-2018 09:45 thuis 127708
Excelsior'20 JO8-3 - Capelle JO8-6 3e klasse - 8 24-03-2018 08:45 thuis 148897
Zwaluwen JO8-2 - Excelsior'20 JO8-4 2e klasse - 3 24-03-2018 08:30 uit 136311
Excelsior'20 JO9-1 - Smitshoek Abel Cup 21-03-2018 19:00 thuis
Spartaan'20 JO9-1 - Excelsior'20 JO9-1 Hoofdklasse - 3 24-03-2018 12:30 uit 155301
Excelsior'20 JO9-2 - VOC JO9-2 2e klasse - 1 24-03-2018 08:45 thuis 146059
Excelsior'20 JO9-3 - VDL JO9-1 3e klasse - 5 24-03-2018 09:45 thuis 146012
BZC/Zuiderpark JO9-2 - Excelsior'20 JO9-4 6e klasse - 4 24-03-2018 08:30 uit 155406
Victoria'04 JO9-5 - Excelsior'20 JO9-5 7e klasse - 1 24-03-2018 10:15 uit 118220
Excelsior'20 JG2 - Concordia JG1 2e klasse - 1 24-03-2018 11:30 thuis 156256
Excelsior'20 JG3 - Smitshoek JG2 3e klasse - 1 24-03-2018 11:30 thuis 156291
Excelsior'20 1 - Groeneweg 1 2e klasse - D 25-03-2018 14:00 thuis 25050
Excelsior'20 2 - RKAVV 2 Hoofdklasse - A 25-03-2018 11:00 thuis 26364
Excelsior'20 3 - MSV '71 2 2e klasse - D 25-03-2018 13:00 thuis 26739
Excelsior'20 4 - Overmaas 1 3e klasse - E 25-03-2018 11:00 thuis 102471
Nieuwerkerk 4 - Excelsior'20 5 3e klasse - C 25-03-2018 12:00 uit 27735
Poortugaal 4 - Excelsior'20 (za) 1 7e klasse - 13 24-03-2018 13:45 uit 82918
Excelsior'20 (za) 2 - Leonidas 5 8e klasse - 11 24-03-2018 14:00 thuis 84023
ad03.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Aanwezig Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
Honselersdijk JO19-1 - Excelsior'20 JO19-1 1e klasse - 4 26-03-2018 19:30 n.t.b. uit M.A. Mulder 153126
Excelsior'20 JO17-1 - Spijkenisse JO17-2 oefen 31-03-2018 14:00 n.t.b. thuis
XerxesDZB - Excelsior'20 JO15-1 Abel Cup 27-03-2018 19:30 n.t.b. uit
Olympia 2 - Excelsior'20 2 Hoofdklasse - A 01-04-2018 11:00 n.t.b. uit P. Oskam 26963
TOGB J13-3 - Excelsior'20 (za) 1 oefen 31-03-2018 10:00 n.t.b. uit
ad04.jpg
ad05.jpg
ad06.jpg
ad07.jpg